4уüz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4уüz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn NicKLeRi

2 posters
YazarMesaj
m£lt£m
Site Admin !
Site Admin !
m£lt£m

Msn NicKLeRi Empty
MesajKonu: Msn NicKLeRi   Msn NicKLeRi Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 5:56 pm

İçimi kanatan özlemlerle yaşlanıp, sonra da sessizce gitmeliyim bu dünyadan.

Unut gitsin, aksin Gözlerinden bir Damla Yas gibi..Unut ve diren Hayata, Rüzgara duran Tas gibi..

Ben maviye sonsuz bir anlam yükledim, seninle ilgisi yok...

Beynimdeki Tek Güç olan Nefretime Tank you Nefretimi çekemeyen herkese fuck you

Das Passwort meines Gehirns und Herzens lautet Deniz (kalbimin ve beynimin Tek Sifresi Deniz.)

Aşk Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzluk mu? İşte O Benim Dünyam!

bazen kendi gölgene basar sendelersin ıssız sokaklar da....

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim …

"A$k TeKn!k B!r HaD!sEd!R.."

● KaBuL EtTim HaTa BenDe, BeN GörDüm ÖnCe
ÖLdün ZaTen KaÇ GüN ÖnCe...

Sadece küller kaldı aşkından geriye; ama bil ki, sana da yer yok artık bu kalpte!!!

αηηє тυт єℓιмι νє вαηα güçνєя ѕαнηє ѕαη∂‎м ∂üηуα вαηα∂‎α gü‏ℓєя,

вєη ѕєνєяѕєм ∂єѕтαη,кızαяѕαм кαтℓιαм σℓυя

Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi...

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

Sözlerin büyük,yüreğin küçük,yanlısların cok,duyguların yok.kendine göre sanslı bana göre zavallı!

Çok sevdiğim bir yalandın

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

Msnevler

Nescafé bile 3ü1 arada, ben yalnızım "

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

A$k Mi ? O DéDigin Gazoz AgaCi Burda YétismiYor ! ..

'ÇoBaN oLuR KoYuN GüDeRiZ,KaFaMıZ BoZuLuR EsRaR iÇeRiZ,BuNaLıMa GiReR JiLeT ÇeKeRiZ...''Izmirliyiz''öLüMüNe SeVeRiZ

Ya Sahip Olursun ßana ßu Hayatta Ya Hayal oLur KaLırım RüyaLarında Ya $arkın oLur DoLanırım DudakLarında Ya Uzaktan geLen Ses oLur KaLırım kuLakLarında

Ben Sevdiğim Uğruna Yanmışım .1Siz Yanmasanız Nolur...Ben Sevdiğim Uğruna Ölmüşüm Siz Öldürseniz Ne Olur.!

Herkes aynıyken biz farklıydık simdi herkes fark pesinde biz yine aynıyız..

Biz KimLeriz? Diye Sorma, Biz Hayata Boş VermişLerdeniz. Hayat Nedir? Diye Sorma, Biz Hayat Deryasinda YüzenLerdeniz. Bizi Arama Lüks MeyhaneLerde, Biz Dost Şarabı içenLerdeniz.

VarLiğimda Kıymetimi BilMéYéNLéRi YokLuğumLa TéRbiYé éDéRim.!

Unutma kurŞun hér qüLdüqündé ßir kaLp aqLatır!
DoğarKéN AğLaDik YasarKéNmi GuLüCéz . .

SéN Kéndi ŞéRéFini 3 Kurusa SaTaCak KAdar BaSitSéN BéN ''O'' ŞéRéfini SAtin aLaCak Kadar BüYüğüm..

ßìtm£dì d£rtL£r døstLår nåm£rtL£r h£psì s£rtL£r . Tuttuqum dåL kåLmådI Ist£dIm åmå øLmådI yåpåmådIm åññ£ åff£t.

-SeNDeN NeFReT eTmeMi SaGLaMaK iSTiYoRSaN.. SeNin SaDeCe YaSaMaN YeTeRLi..

SeNi uNuTMaMi BeKLiYoRSaN ,,BoSuNa BeKLeMe BeNDeKi SeVGi BiTmeZ...
ILLeDe BeKliCeKSeN,, BeKLeMEyE oMRuN YeTMeZ..!!

SeNDeN NeFReT eTmeMi SaGLaMaK iSTiYoRSaN,,, SeNin SaDeCe YaSaMaN YeTeRLi..

FarkımıZ TarzımıZ BiziM MoLLaaRaPLı oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Ya Da TaM SustururuZ ßu HususTa Ne KuraL NeDe KraL TanırıZ..!

Bir cúmlede ama varsa,, Bir ónceki yarginin hicbir húkmú yokturr..!!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma sKdR éDD..!

ßumuydu Hayat Dédiqléri Hayat a$LınDa KoSKocamaN ßir Rüya Uyan Artıq ßiTTi Rüya

' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

Beni bir ben anlarım bide Yaradan..Bana bi ben lazım bide beni anlayan...

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

Odamin hAyaLetisin, Sesizliigine Asigiim !!

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta Ödünçtün !!

TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem

!!!...HiIç sAbRıN KaLmAsA BiLe vAzGeÇeRsEn dOsTuM InAnKi hEp kAyBeDeRsIn...!!!

BiRkAç uYkU HaPı,bIrKaÇ KıSkAnÇlIk kRiZi,eLiMiZdE BuNlAr vAr,mUtLu oLmAyA YeTmEzKi...

KaPa† GôZLeRiNi Ve ßaNa ßaK ßeN DiYe Ne VaRSa GôRDûqûN i$†e ø SeNiN yOkLuĞuN...

DaLqA GeCeRiM AmA KrLmAm , cIdDiYe aLıRıM AmA KaPıLmAm , hUzUr vErIrIm aMa sÖz vErMeM , SaHiP OlUrUm aMa aIt oLmAm.

..: sahnési qércék téK oyun öLümdür :..

SiZ BNa GüLüORSuNuZ ÇnKÜ ß£N FarKLyM ߀N SiZe güLüOrUM CnKÜ HepİniZ AyNıSINIzZzZ!!

??? Madem Ki Şu hayaTTa YeRi doLduruLmayacak inSan yoK o Zmn eSkiLere sLm y£niLere DeVammM ???

PaRçALArI kAyBoLmUŞ PuZzLe gİbİsİnİz..kİmİNiZiN akLı,kİmİnİzİn KaLbİ,kİmİNizİN RuHu YoK!

!!!...HaNgI YaLaN HaNgI SeBeP CeVaBı yOk bItTi dEmEk...bElKiDe bEn sEnIn kOrKuLaRıNdIm...!!!

HeY SoSyEtEnIn gÜzEl kIzI SeN Bu aLeMiN GüZeLiYsEn bEnDe bU AlEmIn sErSeRiSiYiM
zi10
Yeni Üye
Yeni Üye

Msn NicKLeRi Empty
MesajKonu: Geri: Msn NicKLeRi   Msn NicKLeRi Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 12:20 pm

birazda ben wrim
Don't Wory Don't Cry Take Extasy And Fly
Nerede eski günler Mecnun olmus küpeli Leyla olmus kasar
Türk genci 3ye ayrıldı kasar sewer kasar sewmes benim için farketmes sen katıl birine:D
Eskiden ali ata bakardı simdi.karıya kıza Emel ılık süt içerdi şidmi bira wotka İpek ipi tutardı şimdi.. Very Happy lol!

Msn NicKLeRi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-