4уüz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4уüz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HepSinin RopoRtaJlaRı

2 posters
YazarMesaj
m£lt£m
Site Admin !
Site Admin !
m£lt£m

HepSinin RopoRtaJlaRı Empty
MesajKonu: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 4:13 pm

Hepsinin roportajlarını burada paylaşabilirsiniz...!
m£lt£m
Site Admin !
Site Admin !
m£lt£m

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:12 pm

Soru;Hayranlarınızdan çok fazla abartan var mı bu hayranlık işini?
Cemre:Gerçekten fazla abartanlar oluyo tabi ama hayran olmalarından memnunuz yani
Gülçin:Bize bakıp şarkılarımızdan söylemelerine bayılıyorum
Eren:İmza günlerimiz çok kalabalık oluyo gerçekten de biz bile şıkışıp giriyoruz bazen
Yasemin:Evet Gülçine katılıyorum çok güzel şarkı söylüyorlar gerçekten
Soru; Hayranlardan konuşuyoruz demek ki o zaman hayranlarınızın merak ettiği bi soru daha boylarınız çok merak ediliyomuş söyler misiniz ayıp olmazsa?
Cemre: Yok canım ne ayıbı ben grubun en zayıfıyım boyum 167 cm
Gülçin: Hayranlarımz kafadan atıyolar bazen boy uzunluklarımızı ama gerçekten söylüyoruz boyum 173 cm
Eren:Ben tam bilemiyorum 165 cm olabilir
Yasemin:Ben en kısa boyluyum ve bunu söylemekten gurur duyuyorum
Soru;Bu kadar muhabbetten sonra 3. albüm ne zaman çıkıyor?
Cemre:Sürpriz kalsın hadi bu
Gülçin:Bencede tıp
Eren: Soru işareti kalacak bunlar
Yasemin: Kızlara katılıyorum
Soru; Albümlerinizde en sevdiğiniz parçalar?
Cemre: Birincisinde Nedenini Sorma,Gitme ikincisinde Olmaz Böyle Şey
Gülçin:Birincisinde Dur dur,Yalan, Gitme İkincisinde mum
Eren: ilk albümde çok güzelsin diğerini bilmiyorum
Yasemin:Nedenini sorma, yalan, kalpsizsin
Soru;Kendinizi çiçeğe benzetseniz ne olurdunuz?
Cemre: Orkide
Gülçin:Gelincik
Eren:Papatya
Yasemin:Yasemin tabi ki
Soru;Aranızda şarkı söylemeyi pek sevmeyen var mı?
Cemre: Ben severim ama Eren pek sevmez
Gülçin: Ben kesinlikle değilim dans, şarkı benim hayatımın ayrılmaz parçaları ama Eren pek sevmez sanki
Eren:Ben itiraf ediyorum pek sevmediğim bi gerçek zaten albümlerimizdeki parçalarda da en az ben söylüyorum dansı tercih ederim
Yasemin: Ben de şarkı söylemeyi severim eren pek semiyo nedense

YORUM YASAK!!!
erencirem
Moderatör
Moderatör
erencirem

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:16 pm

EREN:Ben inanılmaz derecede film hastesıyım.Or
taokul zamanlarımdan bu güne kadar bu tutku var
bende.Ozamanlar günde iki film izlerdim.Şimdi
her boş vaktimde izliyorum.Caz müziği çok se
viyorum.Açık havada olmak beni çok keyiflendi
riyor.Ormanlık bir yerde oturuyorum.Orada ya
şamak mutluluk verici.Birde annem ve babamla
sohbet etmeyi çok seviyorum.
YASEMİN:Bende açık havada olmayı çok seviyorum.
En büyük hayalim:anneme müstakil bir ev alıp,
bahçesinde keyif yapmak!Yüzmekten büyük keyif
alıyorum.Vaktim olsa yüzerim.Arkadaşlarımla
olmak beni mutlu ediyor.Evde,dışarıda hiç fark
etmez;yeterki bir arada olalım!Aneannemle uğ
raşmayı çok severim mesela.75 yaşında ve kulak
ları duymuyor.Çok komik o yüzden.
CEMRE:Son zamanlarda yapamasam da gezmeyi çok
seviyorum.Boş vaktim olduğunda evde oturmayı
sevmiyorum.Boşboş dolansam da gezeyim istiyorum.
Korku filmi izlemeye bayılıyorum.
GÜLÇİN:Kendime zaman ayırmaktan keyif alırım.
Kitap okumayı seviyorum.Eğer zamanımız olsaydı
yoga kursuna gitmek isterdim.Özellikle pazar sabahları
annemlerle kahvaltı yapmayı seviyorum.Bir de ablamın
bebeği oldu.Sürekli onu sevmeye gidiyorum.
erencirem
Moderatör
Moderatör
erencirem

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:18 pm

güzel bir röpörtaj
1.annelik hakkında ne düşünüyorsunuz?
yasemin:anne olmayı istiyorum
cemre:bebeklere bayıldığım için anne olmayı istiyorum ama aağlamayan bir bebek istiyorum
gülçin:bebekleri severim ama doğum yapmaktan çok korkuyorum
eren:anne olmayı istiyorum ama buna çok zamanım var diye düşünüyorum

2.hiç reddedildiniz mi?
eren:reddedilmedim ama çok reddettim
cemre:ikisinide yaşamadım
yasemin:reddedildim ama daha çok ben reddettim
gülçin:reddedilmedim

3.bir sevgili olarak nasıl birisiniz?
Yasemin:kıskanç herşeyi alttan alıp patlatan biriyim
cemre:kıskanç değilim
gülçin:sevgili değilim olursam da çok seversem kıskanırım
eren:bu benim ilk ilişkim kıskançlıklar oldu

4.sevdiğiniz renkler?
gülçinembe
cemre:mavi ve ten renginden hoşlanırım
yasemin:mor ve lila
eren:yeşil hemen arkasından da turuncu
erencirem
Moderatör
Moderatör
erencirem

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:19 pm

Bundan 10 sene sonrası için ne hayal ediyorsunuz?
Müzikle ilgili mutlaka hayalleriniz vardır ama
müzik harici şeyler söyleyin.

GÜLÇİN:Kendime ait bir dans salonum olsun istiyorum
ERENn seneye kadar dünyada heryeri gezip,
ikinci turu atmayı istiyorum.Bir de fotoğraf
çekmeyi çok seviyorum.Hem gezip ,hemde fotoğraf çekerim.
Bir fotoğraf stüdyosu açabilirim.
YASEMİN:Şehir içinde ve şehir dışında evim olurdu.
Arabalara karşı çok büyük bir ilgim var.
CEMRE:Bahçeli büyük bir ev isterim.Ama tamaemn benim
istediğim şekilde olacak.Bir de canım istediği
zaman çekip,gitmek isterdim.Herşeye tahammül
edebiliyorum.Ama özgürlüğümün kısıtlanmasına asla

3.Kendinizi eleştircek olsanız ve tabi övecek neler
söylerdiniz?

EREN:"Keşke böyle olmasaydım" dediğim bir özelliğim yok.
Ama insanların; "keşke böyle olmasaydın" dediği
bir özelliğim var.Çok fazla iyi niyetliyim.Belki
beni farklı algılıyorlar;"salak" diye düşünüyorlar
Ama ben kendimi böle seviyorum.
YASEMİNrtalığı yatıştırırım ben.Bu özelliğimi
seviyorum..Hastalık hastasıyım.Bu huyumu da
sevmiyorum.Başım ağrısa hemen ilaç içerim.
Devamlı ilaç içtiğim için bu yaşta gastrit oldum.
Çok kötü bir durum.Bir de babam ilaç firmasında
çalıştığı için ilaçlardan anlıyorum.
CEMRE:Biraz çabuk sinirleniyorum ben.Ya da
bütün günüm güzel geçsin,son anda bir şey
olsun tamamen iptal oluyorum!İyi yanım ise;
koruyucu bir yapıya sahip olmam.Bir de hiç
kin tutmam.
GÜLÇİN:Ben her zaman bardağın dolu tarafını
görmeye çalışırım.Yani optimist bir insanım.
Bir de gülmeyi çok severim.Olmayacak şeylere
de gülerim.Kötü bir yanım;yemeğe karşı aşırı
bir zaafım var.Çok kolay kilo alıyorum ve
şişmanlamaktan nefret ediyorum!
erencirem
Moderatör
Moderatör
erencirem

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:20 pm

Hayatımızdaki en büyük değişiklik sevenlerimiz
İlk albümlerini bundan yaklaşık bir buçuk yıl önce çıkaran Türkiye'nin sevilen 'girlband' grubu Hepsi; 'Hepsi 2' adlı ikinci albümlerini önceki hafta çıkardı. Bu albümde dünyaca ünlü 'boyband' grubu Backstreet Boys'u yaratan Toni Cuttura'dan altı şarkı alan grup, haklarındaki 'çocuk korosu gibiler' eleştirilerine ise kulak asmıyor.

İsim babası; ünlü söz yazarı Mete Özgencil olan Hepsi grubu, 1 yıl 3 aylık bir sürecin ardından çıkardığı 'Hepsi 2' adlı albümleriyle hayli iddialı. Türkiye'nin en renkli ve hareketli bu dört genç vokali için bu albüm ilkinden daha farklı bir anlam taşıyor. Çünkü çocukken hayran oldukları Backstreet Boys'un yaratıcısı olan Toni Cuttura, bu albümde onlara 6 yepyeni şarkı hazırlamış. Gençliği, hareketliliği, özgürlüğü, dinamizmi, cesareti; müzikleri ve danslarıyla yansıttıklarını söyleyen Hepsi, dinleyenleri olduğu müddetçe bu grubun bozulmasını istemediklerini söylüyor...

* Hepsi olarak 'acaba tutar mıyız' diye düşünerek, bunun üzerine kafa yorarak çıkmadık. Severek ve çok çalışarak kurduk Hepsi grubunu. Sevdiğimiz bir şeyi yansıttık. 'Bakalım tutar mı' dedik. Her şey yolunda gitti ve şans bize güldü. Ama çok ciddi bir emek verdik ve bunun karşılığını aldık. Biz dört kişi görünüyoruz ama bir tek biz değiliz. Arkamızda çok büyük bir ekip var ve bu onların da başarısı.

'BİRLİKTE HİÇ SIKILMIYORUZ'
* 12 senedir birlikteyiz ve birlikte olmaktan hiç sıkılmadık bugüne kadar. Gülçin ve Eren olarak AKM Çocuk Korosu'na gidiyorduk ilkokuldayken; orada tanıştık, sonra ortaokula başladık. Ortaokulda Yasemin ve Cemre ile tanıştık. Sonra da hiç ayrılmadık. Biz birlikte çok eğleniyoruz ve birlikte sürekli çalışıyoruz. Boş kaldığımız zamanlarda bile sürekli bir şeyler planlıyoruz işimizle ilgili.

* 2000 yılında 15-16 yaşımızdayken Zerrin Özer'in konserine çıkmıştık. Menajerlerimizden biri olan Şebnem'le (Cemre'nin annesi) çalışmıştık. Bu bizim fikrimizdi ama bizi o çalıştırmıştı. O gösteri için 1 ay kadar çalışmıştık. 45 gün o konser için aynı evde kaldık. Sabah 7.30- 8'de kalkıp sırf kondisyon olsun diye koşuyorduk. Ama o yaş için inanılmaz büyük bir heyecandı bizim için. 15-16 yaşında dört kız, Rumeli Hisarı'nda konser verecek olan Zerrin Özer'in konserinde yer alacak düşünsenize... Şan dersleri alıyorduk hiç durmadan. Hâlâ da aynı kişiden; Behçet Barbaros Taştan'dan ders almaya devam ediyoruz.

* Genellikle her yerde bir aradayız. Hepsi her yerde hep birlikte! Ama illaki her yere dört kişi tıpış tıpış gideceğiz diye bir şey yok. Bazen üçümüz oluyoruz, bazen ikimiz oluyoruz. İnsanlar bizi dörtlü olarak görmeye alışkın ama artık tek tek gördüklerinde bile tanıyorlar.

'DİRENÇLİ VE GÜÇLÜ KIZLARIZ'

* Sanıldığı gibi kurulum aşamasında Spice Girls'den etkilenmedik. Bize bu grubu yaratma fikrini onlar vermedi. 14 yaşımızdayken Backstreet Boys'a hayrandık. Hatta bir kitap yazmıştık, onları ve bizi anlatan. Kitabın adı 'If I don't have you' idi. Ve şimdi de Backstreet Boys'un çıkışını sağlayan isimlerden biri olan Toni Cuttura ile çalıştık bu albümde. Albümde altı şarkısı var kendisinin. Bizim klibimizi izlemiş ve sormuş 'kim bu kızlar' diye. 50 tane hit çıkaran ve dünyada çok iyi bilinen bir isim kendisi. Albümdeki diğer şarkılar da Marek Pompetzki'ye ait. Bir de cover var; 'Olmaz Böyle Şey'. Yeşim'in hit parçasıydı 70'li yıllarda. Ondan sonra ilk söyleyen biz olduk parçayı. İlk albümde de Ajda Pekkan'ın 'Üç Kalp' adlı parçasını okumuştuk. Artık bir gelenek gibi oldu bir cover yapmak...

* Hepimiz dirençli, güçlü kızlarız.. Biz konservatuvar klasik bale öğrencileriyiz. Hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak asker gibi yetiştik. O yüzden de disiplinli bir grubuz. Dağılıyoruz bazen; sonuçta 4 kafadan ayrı ses çıkıyor. Devamlı çalışma halindeyiz. Ama bizimle çalışan insanlar hep bizden memnun olduklarını söylüyor.

* İlk albüm ile bunun arasında 1 yıl 3 ay var. İlk albümden bu yana yaşadığımız en büyük değişiklik bizi sevenler. Bize çok bağlı olan hayranlarımız var. Konserlerde artık bazılarının simalarını bile tanıyoruz. Hiç tanımadığımız insanların bizi çok sevmesi; hayatımızdaki en büyük ve en güzel değişiklik. Bir de kendimize ayıracak vaktimiz yok artık. Bu da bizim için büyük bir değişiklik.

'ERKEKLERE ÖLÜP BİTMİYORUZ'
* Aramızdan bir kişi ayrılsa ozaman 'Hepsi' devam etmez herhalde. Tadı böyle güzel. Bu gruba bakıldığında birimiz olmazsak olmaz. Hepimiz birbirimizi tamamlıyoruz. Destiny's Child kaç kere değişti aslında ama bizim aramızda duygusal bir bağ da var. Bunu yapmak istemeyiz. Biz dört kişi çıktık ve böyle kalmak isteriz. Birinin bize katılması da mümkün değil. Biz böyle iyiyiz. Yaşlanırsak belki o zaman solo albümler yaparız. Ama açık konuşmak gerekirse ayrılmak, bu projenin bitmesi gibi ihtimalleri hiç düşünmüyoruz. Önümüze bakıyoruz.

* Aşırı duygusal, erkeklere ölüp biten kızlar değiliz. Bunun için de erkekleri küçümsemeye çalışır bir tavrımız varmış gibi duruyor. Ama bunu yapmak isteyen kızlar varsa şarkılarımızı söyleyebilirler.

* Albümümüzde hızlı parçalar var. Slow parça yok denecek kadar az. Şarkıların hepsi içimize sindi. Parçalar bize özel ama İngilizce sözlerle yapıldı. Bu parçalara Türkçe söz yazılması inanılmaz zor oldu.. Ama bu konuda da Pınar Andi Uçarlar'a teşekkür borçluyuz. İngilizce okumadık bunları ama ileride İngilizce şarkı okumayı da planlıyoruz
erencirem
Moderatör
Moderatör
erencirem

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:22 pm

YASEMİN
1-Savaşların tamamen bitmesini dilerdim
2-Bütün herkezin sağlıklı olmasını dilerdim
3-Ayrılıkların olmamasını dilerdim

GÜLÇİN
1-İstediğim herşeyi gerçekleştirebilmek için sihir yeteneği dilerdim
2-Aşk
3-Yalansız bir dünya

EREN
1-Orman yangınlarında yanan yerlerin bir anda yeşermesini sağlardım
2-Engelli insanların tekrar sağlıklarına kavuşmasını isterdim
3-Bir anda bütün sigaraların yok olmasını sağlardım.Bir tane bile kalmayacak şekilde...

CEMRE
1-Dünyadaki tüm saçma sapan savaşların
bitmesini ve her ülkenin birbirleriyle anlaşarak"BARIŞ" içinde yaşamasını isterdim
2-Bir daha hayata gelirsem Angelina Jolie olarak gelmek isterdim
3-Tüm sevdiklerimin ve dünyadaki insanların sağlıklı ve huzur içinde yaşamalarını isterdim...
erencirem
Moderatör
Moderatör
erencirem

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:22 pm

A'DAN Z'YE

-A (AYAKKABILAR)
KIZLARIN VAZGEÇEMEDİKLERİ ŞEY AYAKKABILARI!ÇEŞİT ÇEŞİT SPOR AYAKKABILARINI ÇOK SEVİYORLAR.ÖZELLİKLE ESKİMİŞ,YIRTILMIŞ BİLE OLSA CONVERSELERİ ÇOK DEĞERLİ
-B (BACKSTREET BOYS)
DAHA KÜÇÜCÜKKEN BAKSTREET BOYS KLİPLERİ İZLEYİP,ŞARKILARINI EZBERE SÖYLÜYORLARDI.ŞİMDİ YAPTIKLARI MÜZİĞİ EN ÇOK ETKİLEYEN GRUP OLMUŞ BB
-C (CEMRENİN ANNESİ)
CEMRENİN MENAJERLİKLE UĞRAŞAN ANNESİ,KIZLAR MÜZİKLE İLK İLGİLENMEYE BAŞLAYIP, ALBÜM YAPMA HAYALLERİ KURDUKLARINDA ONLARA'DAHA ÇOK KÜÇÜKSÜNÜZ'DEMİŞ.AMA SONRA ELLERİNDEN TUTMUŞ...
-D (DANS)
ONLARIN HAYATININ EN ÖNEMLİ PARÇASI DANS!EN BÜYÜK KORKULARI BİR GÜN DANS ETMELERİNİ ENGELLEYECEK BİR SAKATLIK GEÇİRMEK.HALA DANS EĞİTİMLERİNİ SÜRDÜRÜYORLAR.DAHA NE KADAR İYİ DANS EDEBİLİRLER Kİ?
-E (EV)
BİR GÜN ÇOOOOK PARALARI OLURSA İÇİNDE MÜZİK VE DANS STÜDYOSU DA OLAN TATLI BİR EVLERİ OLSUN İSTİYORLAR.HATTA EREN İÇİNDE İHTİYACI OLAN HERŞEYİN BULUNDUĞU BİR TEKERLEKLİ EV,YANİ KOCA BİR KARAVAN İSTİYOR...
-F (FİLM)
''KISIK ATEŞTE 15 DK'' FİLMİNDE ÜNLÜ OYUNCU KADER SAYAR (EYŞAN ÖZHİM) 'DAN İMZA KOPARMAYA ÇALIŞAN 4 GENÇ KIZI CANLANDIRDIKLARI KISA BİR ROLLE SİNEMA DÜNYASINA DA ADIMLARINI ATTILAR
-G (GİRLBAND)
ONLAR BELKİ DE TÜRKİYENİN GÖRDÜĞÜ EN BAŞARILI GİRLBAND.HATTA''GİRLBAND''KONSEPTİNİ İLK TÜRKİYEYE GETİREN DE ONLAR DİYEBİLİRİZ.
-İ (İNATÇI)
GRUBUN EN İNATÇI KIZININ CEMRE OLDUĞU KONUSUNDA BÜTÜN ÜYELER HEM FİKİR.BİR ŞEYİ İSTEMEDİĞİNDE YAPTIRMAK ÇOK GÜÇ OLUYORMUŞ...
-J (JUSTİN TIMBARLAKE)
KIZLAR DA BİZİM GİBİ JUSTİNİ ÇOK SEVİYOR.EREN JUSTİNLE TANIŞSA ONA ''ÖZGÜR ARASI''TANIYOR MUSUN? DİYE SORUCAKMIŞ
-K (KONSERVATUAR)
DÖRDÜ DE DEVLET KONSERVATUARINDA BALE EĞİTİMİ ALDI.CEMRE VE YASEMİN KLASİK BALE EĞİTİMİNE DEVAM EDERKEN,GÜLÇİN VE EREN İSE MODERN DANS EĞİTİMİ ALIYORLAR...
-M (MURAT BOZ)
''YALAN''ŞARKISINDA Kİ GİZEMLİ ERKEK VOKALİN SAHİBİ ŞİMDİLER DE BİZİM DE ÇOK SEVDİĞİMİZ MURAT BOZDU.AMA KLİPTE OYNAYAN O DEĞİL...
-N (NİL KARAİBRAHİMGİL)
KIZLAR NİLİN YAPTIĞI ŞARKILARI ÇOK SEVİYOR.GEÇEN YAZ BOL BOL NİLİN PIRLANTA ALBÜMÜNÜ İZLEMİŞŞLERR...
-O (OLMAZ OĞLAN)
BİZ ONLARI İLK OLMAZ OĞLANLA TANIDIK.İLK ALBÜMLERİNDEN ÇIKAN OLMAZ OĞLAN KLİBİYLE HEPİMİZ ONLARIN DANS FİGÜRLERİNİ TAKLİT EDER OLDUK...
-P (PAPARAZİLER)
SİZ HİÇ HEPSİYİ BİR MAGAZİN PROGRAMINDA SEVGİLİLERİYLE YAKALANIRKEN GÖRDÜN MÜ?GÖREMEZSİNİZ.ÇÜNKÜ ONLAR MAGAZİNCİLERİ ATLATMAK KONUSUNDA BİR NUMARA!HİÇBİR ŞEKİLDE ÖZEL HAYATLARIYLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORLAR!!!
-R (R'n B)
HEPSİ HALA TÜRKİYENİN İLK VE TEK RNB KIZ GRUBU OLMA UNVANINI KORUYOR.DÜNYAYI KASIP KAVURAN BU MÜZİK TÜRÜNÜ TÜRKİYE DE BİRÇOK İNSAN OLARLA TANIDI VE ONLAR KENDİLERİNİN DE SEVDİĞİ BİR TÜRDE MÜZİK YAPARAK BAŞARIYI YAKALADILAR
-T (TATİL)
ONLAR ÜNLÜ OLDUKLARINDAN BERİ DOĞRU DÜZGÜN TATİL YAPAMIYOR.YAZIN PEŞLERİNDEN AYRILMAYAN PAPARAZZİLER YÜZÜNDEN DENİZE,HAVUZA BİLE GİREMİYORLAR.HATTA TATİLE GİDİP OTEL ODALARINDAN ÇIKMADIKLARI BİLE OLMUŞ...
-Ü (ÜÇ KALP)
İLK ALBÜMLERİNDEN ÇIKAN ÜÇ KALP ONLARIN NADİR SLOW ŞARKILARINDAN BİRİ.YENİ ALBÜMLERİNDE İSE HİÇ SLOW ŞARKI YOK!!!
-Y (YASEMİN AKAT)
HEPSİ 2 ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞINDAN SONRA Kİ SAHNE VE TELEVİZYON ÇALIŞMALARI İÇİN KOSTÜM TASARIMLARINI YASEMİN AKAT YAPMIŞ...
-Z (ZEYTİN)
EREN ASLA ZEYTİN VE PEYNİR YEMİYOR
erencirem
Moderatör
Moderatör
erencirem

MesajKonu: Geri: HepSinin RopoRtaJlaRı   HepSinin RopoRtaJlaRı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:35 pm

Röportaj Yasemin

MAX Kendinizi anlatır mısınız?

Yasemin Zamanla yarışan ve trafikte deliren biri.

MAX Böyle bir grup kurma fikri nereden aklınıza geldi?

Yasemin Biz çocukken hep Cemrelere kalmaya giderdik.AKMden sonra.Zaten eskiden beri bu mesleğin içinde olduğu için

Şebneme çok yalvarırdık bize de albüm yap diye,o da çok çalışırsanız olur dedi ve bugünlere geldik hep beraber.

MAX Grubun adının HEPSİ olmasının nedeni nedir?

Yasemin HEPSİ kelime anlamıyla bizi kapsıyor.Şimdi HEPSİ dediğinizde aklınıza biz geliyor.Biz HEPSİyiz.

MAX Ünlü olmak nasıl bir duygu?

Yasemin Bazen iyi bazen tam tersi.

MAX Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi düşünüyor muydunuz?

Yasemin Çocukluğumuzun hayalleri ile bilinçlendikten sonra yaşadıklarımız şu anda hayal gibi.İstiyordum tabii.

MAX Nasıl bir çocuktunuz?

Yasemin Yerinde duramayan.

MAX İlk kez kaç yaşında aşık oldunuz?

Yasemin Çocukken(Çocukluk aşkı)

MAX Sevgiliniz var mı?

Yasemin Var.

MAX Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?

Yasemin Okul,konserler,dizi seti . boş vakit yok ki.

MAX Hangi takımı tutuyorsunuz?

Yasemin E tabi ki şampiyonnnnnnn Fenerbahçe

MAX Burcunuz?

Yasemin Başak

MAX En sevdiğiniz hayvan?

Yasemin Büyük kediler(kaplan)

MAX Hiç evcil hayvan beslediniz mi?

Yasemin Benim de köpeğim vardı.

MAX Çocukken lakabınız var mıydı?

Yasemin Yoshy

MAX En sevdiğiniz şarkıcılar?

Yasemin Mor ve Ötesi,Nil Karaibrahimgil,Kenan Doğulu,Justin Timberlake,Beyonce

MAX Geçtiğimiz sene Maxland aktivitesinde beraberdik.Nasıl geçti?

Yasemin Harika zaman geçerdik.

MAX Maxland de en beğendiğiniz oyun hangisiydi?

Yasemin Max ada

MAX Bu yıl Maxland de buluşacağız.Gelenleri ne gibi sürprizler bekliyor?

Yasemin Dondurmasını kapan gelsin.Çünkü bu yaz hem sıcak hem de çok güzel konserler onları bekliyor.

MAX Max dondurmalarından en sevdiğiniz hangisi?

Yasemin Çikolatalı.

MAX www.aslanmax.com hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yasemin Aslan gibi site

MAX Aslanmax üyelerine ne söylemek istersin?

Yasemin Yakında konserlerimizde görüşmek üzere

HepSinin RopoRtaJlaRı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-